poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Synthos - 2012 tydzień 13

SYNTHOS

W czwartek Synthos rozpoczął jedną świecą zanegowano osiągnięcia tygodnia. Wykres RSI oraz MACD sugerowały, że coś się szykuje. Zwłaszcza dobrze to było widać na interwale 4 godzinnym. Ale po kolei.
Zacznijmy od wykresu tygodniowego.
Synthos - układ tygodniowy
Ostatni tydzień na wykresie jest przedstawiony przez spadającą gwiazdę, co sugeruje nadchodzące spadki. Podstawowym wsparciem dla zniżki, będzie na pewno poziom 5,92.

Synthos - układ tygodniowy
Patrząc na wykres dzienny widać, że w czwartek przebito linię trendu 20 sesyjnego. Dodatkowo w piątek kurs oparł się na linii wzrostu wyznaczonej od 7 marca.
Synthos - układ dzienny
Po spadku kurs znalazł się w okolicach 23,60% zniesienia fibo. Dodatkowo wyznaczyłem wsparcie na poziomie 6,24. Wydaje się ważną wartością ponieważ kurs chwilę  kręcił się wokół tej wartości a dodatkowo jest blisko 23,60% fibo.
Synthos - układ dzienny

Kolejnym wsparciem jest 6,06. W miejscu tym aktualnie pokrywają się 38,20% zniesienia fibo, linia trendu 80 sesyjnego oraz ostatnie średnie krótkoterminowe.
Synthos - układ 4 godzinny
Jeszcze więcej informacji przynosi wykres 4 godzinny. Nastąpiło wybicie z kanału wzrostowego jednak widać, że RSI dotarł do wsparcia co może oznaczać koniec chwilowego spadku. Walor zachowuje się bardzo stabilnie na tle rynku. Uważam, że wsparcie zadziała i zaczniemy dalej powoli wspinać się w górę. Ale na wypadek błędnej oceny ustawiam stop loss.
Synthos - układ 4 godzinny


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz