niedziela, 22 kwietnia 2012

Eko Export - tydzień 16

W poprzednim tygodniu pisałem o pewnej prawidłowości jaka pojawiła się z początkiem roku 2012 na EkoExport - tygodnie wzrostowe i spadkowe. Właśnie mamy tydzień spadkowy. 
Eko Export - układ tygodniowe
Jednak spadek jest głębszy niż poprzednie. Wynika z większego tempa wzrostu w kwietniu. Wsparcie ze strony linii trendu 20 i 80 sesyjnego okazało się zbyt słabe. W tej chwili opór będzie stanowił poprzedni kanał wzrostu wraz ze średnimi długoterminowymi.
Eko Export - układ dzienny

W poprzednim tygodniu pisałem o kolejnym poziomach obrony. Byłoby dobrze gdybyśmy obronili poziom 18,97 wyznaczony przez świecą doji  oraz górną linię poprzedniego kanału wzrostowego.
Eko Export - układ 60 minutowy
Przeglądając wykres 60 minutowy można zobaczy, że ostatnie godziny w piątek to duże obroty. Kurs dotarł do 76,4% zniesienia fibo, pojawiła się świeca młot. Dochodzę do wniosków, że popyt na tym poziomie wykazał, tak duże zainteresowanie, że kurs zaczął rosnąć. Być może został wyczerpany potencjał spadków. Ale bardzo prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym Eko Export pokręci się w okolicach 19-20 zł w tym tygodniu. Co ładnie wpisałoby się w koncepcję dwu tygodniowego odpoczynku.

Uzupełnienie

Zapomniałem dodać,  że według wykresu punktowo-symbolicznego padł w piątek sygnał sprzedaży Eko Export!
EkoExport - wykres XO (na podstawie czasnazysk.pl)


Jeśli chcesz podzielić się swoimi uwagami to napisz komentarz lub e-mail.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz