niedziela, 12 lutego 2012

Pozostałe spółki - 2012 tydzień 6

Pozostałe spółki z mojego portfela opiszę krótko i zwięźle.


CD Red
Nie udało się pokonać luki bessy z sierpnia 2011. W piątek zadziałało wsparcie 5,93. Jeśli w poniedziałek zostanie pokonane to następne wsparcie dają średnie długoterminowe 5,77. Zakładam, że spółka szykuje się do pokonania luki bessy.

Eurocash
Linia oporu poprowadzona od stycznia 2011 zaczyna wpływać na kurs. W mijającym tygodniu odnotowaliśmy wzrosty ale przy dość niskich obrotach. Średnie długoterminowe cały czas równo pną się w górę. Myślę, że wspomniany opór zostanie pokonany w ciągu tygodnia może dwóch tygodni.


Gant
Spółka pokonała przy zwiększonych obrotach opór 8,91. W piątek poziom 8,91stał się dla kursu wsparciem. Bardzo ładny wzrost od początku stycznia. Średnie krótki i długie pną się do góry. Czwartek i piątek mijającego tygodnia to powrót po wybiciu. Ponieważ zadziałało wsparcie to zakładam w nadchodzącym tygodniu dalsze wzrosty.


Skotan
Bardzo ładny, równomierny wzrost. Średnie krótkie działają jako wsparcie dla kursu. Średnie długie równomiernie rosną od początku grudnia 2011. Powoli zbliżamy się do oporu 3,31 zł.


Synthos
W piątek udało się pokonać 5,19. Powstała luka hossy. Jednak bykom nie udało się zbudować pozytywnej świecy. Powstała spadająca gwiazda. Niestety średnie krótkie są jeszcze poniżej 5,19 dlatego można spodziewać się spadku w okolice tych średnich.


Jeśli chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat analizy to napisz komentarz lub mail.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz