niedziela, 12 lutego 2012

Eko Export - 2012 tydzień 6Po dwóch tygodniach odpoczynku spółka w ostatnim tygodniu ponownie ruszyła w górę. Poniedziałek to zapowiedź ruchu w górę - świeca młot. Wtorek duża biała świeca wzrostowa, która pokonała poprzedni szczyt. Środa nie do końca udana. Z początku widać duży zryw, dość duże obroty, na pewno powyżej średniej oraz luka hossy.  Niestety bykom wzrostu nie udało się utrzymać i powstała spadające gwiazda. Do końca tygodnia nie udało się obronić luki hossy.

Ekoexport - układ tygodniowy
Zarówno na wykresie tygodniowym jak i dziennym średnie długo terminowe systematycznie wspinają się w górę. Daje to bardzo pozytywny obraz spółki. Aczkolwiek niepokoi mnie środowa spadająca gwiazda. Oprócz drobnej korekty może okazać się, że spółka przejdzie w dłuższy trend boczny w celu nabrania siły do dalszych wzrostów.
Ekoexport - układ dzienny

Spodziewany zakres spadku to około 11,45 może trochę niżej. Nie powinniśmy zejść poniżej połowy wysokości wtorkowej, białej świecy.
Patrząc na wykres godzinowy na RSI można spodziewać się problemów w przebiciem wyrysowanego oporu. Spodziewam się, że cena akcji będzie przez jakiś czas kręcić się w pobliżu połowy wtorkowej, białek świecy.
Ekoexport - układ 60 minutowy


Jeśli chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat analizy to napisz komentarz lub mail. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz