niedziela, 22 stycznia 2012

Podsumowanie - 2012 tydzień 3

W tym tygodniu CIA dotarł do mojej granicy tolerancji spadku. Kurs zszedł właściwie poniżej ostatniej analizowanej przeze mnie średnie EMA55, która wynosiła w piątek 27,69. Stop Loss miałem ostawiony 7 groszy niżej. O dalszym losie zadecyduje otwarcie w poniedziałek. Zarówno na wykresie tygodniowym jak i dziennym pojawiła się formacja Doji. Zakładam zmianę krótkoterminowego trendu na rosnący. Już czas aby kurs ruszył w górę, zwłaszcza, że 23,6% zniesienia fibo wypadało na 27,88.

City Interactive - układ tygodniowy
City Interactive - układ dzienny
Średnie długo i krótko terminowe zaczynają się krzyżować to już naprawdę ostatnia chwila na zwrot.


Trochę podobnie sytuacja wygląd na Eurocash. Piątek to na wykresie dziennym także świeca Doji. Spadek dotarł do granicy średnich krótkich. W tym przypadku wyraźniej spodziewam się ruchu w górę.
Eurocash - układ dzienny

Ruch w górę powinien wiązać się z przebiciem oporu, który można wyznaczyć od stycznia 2011 roku. Sytuacja wygląda na dość obiecującą. Jeśli udałoby się pokonać ten opór to mamy zmianę trendu długoterminowego na rosnący.
Eurocash - układ dzienny
Jeśli chodzi o Netię to udało się utrzymać kurs powyżej luki bessy. Układ średnich jest bardzo pozytywny. Piątkowa duża, biała świeca powstała przy zwiększonych obrotach. Kurs porusza się w dolnej części kanału wzrostowego. Z tego powodu i ze względu na wsparcie ze strony średnich krótkoterminowych oczekuję znacznego ruchu w górę.
Netia - układ dzienny


Skotan
Porusza się ładnie w kanale wzrostowym. Po tygodniu odpoczynku nastał tydzień wzrostów. Widać wsparcie ze strony linii trendu 20 i 80 sesyjnego oraz ze strony średnich krótkoterminowych. Piątkowy wzrost był poparty większymi obrotami. Zbliżamy się do oporu 2,94, którego pokonanie zajmie pewnie trochę czasu. 
Skotan - układ dzienny
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz