niedziela, 15 stycznia 2012

Podsumowanie - 2012 tydzień 2W tym tygodniu zanotowaliśmy spadek. 20 sesyjna linia trendu stanowi opór dla kursu. Aktualnie dla kursu wsparcie stanowią średnie długoterminowe, które nieprzerwanie rosną od końca października 2011. Silny opór w okolicach 30 zł nadal pozostaje niepokonany. Wybicie powyżej 30 zł pod koniec grudnia skończyło się natychmiastowym spadkiem.


CIA - układ tygodniowy
CIA - układ dzienny
 Krótkoterminowo kur porusza się ruchem bocznym, ale w najbliższym czasie powinno dojść do zdecydowanego rozwiązania.

Mimo poniedziałkowego wzrostu opór 29,20 nadal nie został pokonany. Duża, biała świece, która powstała miesiąc temu, nie została zanegowana. Po szybkim wzroście mieliśmy odpoczynek w okolicach górnej części świecy. W ujęciu tygodniowym odnotowaliśmy wzrostu kursu.W piątek ważyła się negacja poniedziałkowej świecy wzrostowej. Na szczęście zamknięcie nastąpiło powyżej połowy świecy poniedziałkowej więc można uznać, że do negacji świecy nie doszło.
Eurocash - układ dzienny

SKOTAN

W tym tygodniu kurs osunął się do wsparcia, którym jest luka hossy z 2 stycznia. Średnie krótkoterminowe zaczynają spychać kurs w kierunku luki, natomiast długie średnie nadal równomiernie rosną. Kolejną linią obrony w przypadku pokonania luki hossy będzie linia trendu 80 sesyjnego.  Osobiście nie spodziewam się takich spadków. Wydaje mi się, że nadchodzący tydzień spędzimy w okolicach luki hossy.
Skotan - układ dzienny
 Ostatnie spadki miały raczej charakter korekcyjny - co potwierdzałby niski wolumen ostatnich dni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz