sobota, 28 stycznia 2012

Eko Export - 2012 tydzień 4Spółka Eko Export w mijającym tygodniu ponownie przypomniała o sobie. Właściwie do czwartku nic szczególnego się nie działo. Powolne osuwanie się kursu przy malejących obrotach. Piątek rozpoczął się trochę większym spadkiem. Kurs krążył w okolicach 10,50. O godzinie 13:11 następuje gwałtowna wyprzedaż, ponad 19 tys. akcji zmienia właściciela, jednocześnie zbijając kurs poniżej 10 zł, a dokładnie 9,78. Kto był gotowy i przekonany o dalszych wzrostach ten kupował akcje. Godzinę później14:10 kurs nieśmiało zaczyna piąć się w górę. Dzień zakończył się wzrostem do 10,29. Na wykresie dziennym mamy potężną świecę młot. Czyżby zapowiedź dalszych wzrostów? No cóż byki na pewno pokazały siłę, nie pozwalając na zanegowanie wzrostowej świecy z 17 stycznia.

EkoExport - układ dzienny
Średnie długoterminowe nadal pną się w górę, natomiast pierwsze krótkie średnie zaczynają opadać. Dolny cień świecy młot znalazł się w pobliży 50% zniesienia fibo.Teraz czekamy na poniedziałkowe potwierdzenie sygnału wzrostu.

Na wykresie tygodniowym możemy obserwować trzeci tygodzień zwiększonych obrotów.
EkoExport - układ tygoniowy
 Dość ciekawy jest wykres 60 minutowy.
EkoExport - układ 60 minutowy
Na wykresie widać jak doszło do odbicia kursu od wsparcia wyznaczonego od września. Co więcej na wykresie można dopatrzyć się sygnałów kupna na MACD i RSI.
EkoExport - układ 60 minutowy