niedziela, 15 stycznia 2012

Eko Export - 2012 tydzień 2Hitem mijającego tygodnia okazał się Eko Export. Niektórzy w listach zarzucili mi, że zainteresowałem się nim dopiero w chwili dużego wzrostu. Chciałby sprostować tą informację. EkoExport interesuję się od około 1,5 roku. Co zresztą było wielokrotnie widać na blogu np.:

Podsumowanie - tydzień 16

EkoEksport - zakupy

Ekoexport, kiedy dalszy wzrost?

i wiele, wiele innych.Wracając do samej spółki. Tydzień przyniósł bardzo duży wzrost poparty bardzo dużym wzrostem obrotów. Pokonaliśmy opór 9,03 a co więcej została także naruszona psychologiczna bariera 10 zł. Jak pisałem wcześniej opłacalne było sprzedanie akcji w okolicach 10,20 PLN a następnie odkupienie w pobliżu PLN.
EkoExport - układ tygodniowy
Kurs na wykresie tygodniowym wyszedł powyżej linii trendu 200 tygodniowego. Linia wskazuje nam na długoterminowy trend wzrostowy.

EkoExport - układ dzienny
Środa wyznaczyła lukę hossy, która w przypadku problemów będzie działała jak wsparcie. Długa środowa świeca nie została zanegowana. Połowa świecy wypada na poziomie 9,25. I to będzie ważne miejsce do obrony w tym tygodniu. Dodatkowo na tym poziomie wypada także linia trendu 20 sesyjnego oraz średnia EMA5.

EkoExport - układ dzienny
Długie średnie dotarły do 1 groszowej luki. Średnie rosną od 1 dekady października.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz