niedziela, 11 grudnia 2011

Tydzień 49 - podsumowanie

Jeśli chodzi po mój portfel to na koniec tygodnia pozostałem z samą gotówką. Zadziałały wszystkie stop lossty. Czy to źle? Raczej nie, w końcu ustala się je po to by chronić swój zysk. I tak było tym razem zysk został ochroniony. Większość spółek jakie miałem zaliczyła większe spadki niż moje SL.

Poniżej krótkie podsumowanie:

CD Projekt RED - kurs powoli osuwa się w kierunku wsparcia wyznaczonego przez lukę hossy. Możliwy zakup na poziomie wsparcia.

City Interactive - odbicie od 23,6% zniesienia fibo. Kurs próbuje utrzymać się w kanale wzrostowym. Ewentualny zakup możliwy gdy kurs zacznie rosnąć i znajdzie się powyżej 30,15. Wzrost piątkowy nie został poparty jakimś znaczącym obrotem.

Cormay - ciekawa sytuacja. Piątkowy zrost bez wsparcia ze strony obrotów. Kurs dochodzi do granicy dwóch wsparć. Jedno wyznaczone jest przez lukę hossy i jednocześnie przez górne linię formacji flagi, natomiast drugie to linia kanału wzrostowego, którą można wyznaczyć od 9 sierpnia. Jeśli chodzi o zakup tej spółki to jestem nastawiony pozytywnie i prawdopodobnie jeśli zdążę dzisiaj jeszcze jej się przypatrzyć to wyznaczę warunki kupna i późniejszej sprzedaży.

EkoExport - tutaj niestety mamy niebezpieczeństwo podwójnego szczytu. Na razie trafia do obserwowanych. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Pepees - w piątek duży skok do góry. Bardzo wahałem się czy nie odkupić akcji w piątek w chwili gdy były za 0,79 zł. Ale brak czasu na dłuższą analizę spowodował ostrożne podejście i porzucenie być może okazji na rzecz bezpieczeństwa pieniędzy. Właściwie spadek został zanegowany. Obroty powyżej średniej. Pozostaje granica 0,89.

Wasko - wygląda jakby ponownie szykowało się do wybicia. Tylko w którą stronę? Według mnie ruszy w górę. No chyba, że giełda zachwieje się. Skłaniam się ku zakupom. Zwłaszcza jeśli zobaczę sygnały wybicia.

Dodatkowo w tym tygodni do obserwowanych dorzucam PKO BP. W tym tygodniu widzę jeszcze drobną korektę, ale w przyszłym tygodniu lub pod koniec tego powinien kurs ruszyć w górę.

Jeśli chodzi o Wig20 to na wykresie 60 minutowym widać mały kanał wzrostowy. Pytanie tylko czy pokona opór kanału spadkowego. Ostania świeca to spadająca gwiazda. Dodatkowo opór stawia SMA15. Piątek USA zakończyło na plusie więc być może uda się dalej popychać pijanego Mikołaja.
Wig20 - układ 60 minutowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz