niedziela, 27 listopada 2011

Tydzień 47 - podsumowanie

W pierwszej kolejności w podsumowaniu tygodnia zająłem się spółką Cormay ze względu na wielkość zaangażowanego kapitału. Pozostałe spółki opiszę w skrócie.

CD Projekt RED
Obroniona formacja flagi. Zadziałało wsparcie ze strony luki hossy. Na wykresie tygodniowym obroniona połowa dużej świecy z przed czterech tygodni.
Na wykresie 2 godzinnym widać jak zadziałało wsparcie wyznaczone od maja 2011.
CD Projekt - układ 2 godzinny
Na tym papierze także nadal zakładam wzrost. Zejście poniżej wsparcia lub luki hossy (układ dzienny) będzie powodem do zamknięcia pozycji.

EkoExport
Ten tydzień to osuwanie się kursu oraz silny, piątkowy akcent na zakończenie tygodnia. Dużą rolę odegrało wsparcie na poziomie 6,99,  które jednocześnie jest 23,6% zniesienia fibo. Na wykresie 2 godzinnym ostatnie dwie godziny to silny wzrost powyżej wsparcia.
EkoExport - układ 2 godzinny
Jeśli padnie poziom 6,99 będę zamykał pozycje.

Wasko
Wasko niestety wyskoczyło z kanału wzrostowego i na razie zatrzymało się na 78,6% zniesienia fibo (układ dzienny). Ostatnie dwie świece na wykresie dziennym to formacja Harami. Formacja to mówi, że spadek wyczerpał swoje siły. Zobaczymy czy formacja to sprawdzi się w tym tygodniu. Na wykresie 2 godzinnym widać jak kurs powrócił do trójkąta, z którego nastąpiło wybicie.
Wasko - układ 2 godzinny
Wybicie dołem z trójkąta oznacza zamknięcie pozycji.

Jak widać nadchodzący tydzień powinien być tygodniem decydującym - przynajmniej jeśli chodzi o mój portfel.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz