niedziela, 13 listopada 2011

Tydzień 45 - pozostałe spółki portfela

W moim portfelu inwestycyjnym aktualnie znajdują się następujące spółki:
  • Cormay,
  • CD Projekt,
  • Wasko.
Przeglądając wykresy spółek oraz dodając do tego informacje o zmianie premiera Włoch dochodzę do wniosku, że pozostawiam wszystko bez zmian. Nie spodziewam się dużych spadków, wręcz przeciwnie myślę, że część zacznie spokojnie rosnąć.

Cormay

Luka hossy powstrzymała dalszy spadek. Wysoka biała świeca nie została w pełni zanegowana. Widać też wpływ linii trendu 200 sesyjnego, trafia dokładnie w środek świecy doji. Świeca oznacza brak zdecydowania rynku. Odczytuję to za dobry znak. W ostatnim tygodniu WIG nurkował a Cormay nie chciał zdecydowanie spadać. Myślę, że wyznaczyliśmy lokalne minimum i przy wsparciu luki hossy ponownie ruszymy w górę.
Cormay - układ dzienny
CD Projekt

Kurs znajduje się pod oporem 5,67, z którym to nie poradził sobie w tym tygodniu. Jednak także i tu widać wpływ ostatniej luki hossy. Myślę, że zostanie ona obroniona, co zresztą było widać na sesji czwartkowej. Dopuszczalny spadek nie niżej niż 5,00 zł.
CDProjekt - układ dzienny

Wasko


Niestety środowa panika, zanegowała lukę hossy ale już w czwartek mamy odwrócony młot. Kurs ewentualnie może jeszcze się osuwać wzdłuż wsparcia, ale generalnie szykuje się do dalszego wzrostu.
Wasko - układ dzienny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz