niedziela, 13 listopada 2011

Eko Export - tydzień 45Czas na podsumowanie tygodnia.W tym tygodniu wzrost na Eko Export zaskoczył mnie trochę. Spodziewałem się spowolnienia, a dotarliśmy prawie do historycznego szczytu. Kurs praktycznie nie zatrzymał się na żadnym z wyznaczonych przeze mnie oporów, co oznacza, że ich tam nie było ... Co więcej we wtorek powstała nawet luka hossy. Na wykresie widać jedynie wpływ poziomu 6,99 na zachowanie kursu przed dwoma tygodniami. W środę pojawił się dość duży wisielec, który zatrzymał się na luce hossy. Czwartek to zupełna negacja wisielca. Cały skok z tego tygodnia potwierdzają zwiększone obroty - zdecydowanie powyżej średniej.
Aktualnie nie posiadam akcji w portfelu. Zamierzałem je odkupić w niższej cenie. Co więc robić? Czy kurs jeszcze spadnie przed pokonaniem historycznego szczytu?
Eko Export - układ tygodniowy
Patrząc na wykres tygodniowy widać, że kurs wspina się dość stromo w górę.
EkoExport - układ dzienny
Aktualnie rozpatruję trzy scenariusze.
  1. Ostania duża świeca zostanie obroniona - kurs nie zejdzie poniżej połowy jej korpusu.
  2. Kurs w tym tygodniu spadnie do poziomu luki hossy aby zbudować bazę pod kolejne wybicie.
  3. Kurs spadnie do około 6,45 zł.
Najbardziej skłaniam się ku wersji drugiej.
EkoExport - układ dzienny
Oznacza to, że kurs nadal pozostanie w kanale wzrostowym. Potencjalne zakupy proponuję robić na poziomie luki hossy. Spółka wykazuje dużą siłę wzrostu od połowy września. Myślę, że historyczne szczyty do końca listopada powinny zostać pokonane.
EkoExport - układ 2 godzinny
Patrząc na wykres w układzie 2 godzinnym, widać dużą białą świecę z godziny 12 w czwartek. Kolejne godziny to odreagowanie po szczycie. Wyznaczyłem tam wsparcie na poziomie 7,74. Jeśli się obroni, będzie to oznaczało realizację 1 scenariusza.
EkoExport - układ 2 godzinny

Osobiście zakładam odkupienie 40% poprzednio posiadanych akcji na poziomie luki hossy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz