środa, 9 listopada 2011

EKO EXPORT - redukcja w portfeluW dniu wczorajszym zredukowałem o 50% posiadane akcje EKO EXPORTu. Zakładam, że dotarliśmy do oporu 7,50,  który wymusi drobne spadki. Mimo iż pod koniec dnia spółka pokonała ten poziom wydaje mi się, że nastąpi ruch powrotny.
Jeśli tak się nie stanie to droga w górę jest otwarta.Problemy mogą dopiero pojawić się przy pokonywaniu szczytu historycznego.
EKO EXPORT - wykres dzienny
Aktualnie spółka znajduje się w silnym, krótkoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnie dni to zwiększone obroty co może sugerować, że spółka nie zamierza na razie spowalniać wzrostów. Wczorajszy wzrost i obroty interpretuję jaka dzień przesilenia, tak jak 28 grudnia 2010, 7 kwietnia 2011. Czyli czekam na korektę kursu. Zakładam maksymalny spadek na 6,70 zł.

1 komentarz:

  1. W obecnej chwili nie rozumiem tak silnego wzrostu dzisiaj na EKO Export. Zakładane przez mnie opory nie zadziałały. Dopiero 8,15 stanowił wystarczający opór do zatrzymania marszu w górę. Dzisiaj kurs przełamał nawet "widełki". Brak zatrzymania się kursu na wyznaczonych przeze mnie oporach może oznaczać, że oporów tych tam niema, tzn., że trzeba przeanalizować wykres jeszcze raz.

    OdpowiedzUsuń