niedziela, 6 listopada 2011

CD Projekt - tydzień 44
W piątek podjąłem decyzję o zakupie pakietu akcji CD Projekt. Po weekendowej analizie stwierdziłem, że tym razem trochę się pospieszyłem. Kurs dotarł do oporu 5,67zł. Wydawało mi się, że poziom zostanie łatwo pokonany i kupiłem za wcześnie...
Średnia cena zakupu to 5,80. Na wykresie tygodniowym kurs wspiął się ponownie powyżej linii trendu 200 sesyjnego i właśnie ten fakt sprowokował mój zakup. Kurs pięć tygodni z rzędu rósł, dopiero w ostatnim tygodniu został odnotowany drobny spadek.
CD Projekt - układ tygodniowy
 Według wykresu dziennego kurs znajduje się w kanale wzrostowym. I jeśli pokona aktualny opór to oceniam, że będzie rósł do około 6,15zł, gdzie  pojawi się silny opór ze strony luki bessy.
CD Project - układ dzienny
Przeglądając kilkakrotnie wykres doszedłem do wniosku, że aktualny opór może być pretekstem do znacznego zejścia w dół i wyrysowania podwójnego dna. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Na razie pozostaje ustawienie Stop Loss.
CD Projekt - układ 2 godzinny
Według wykresu 2 godzinnego można założyć, że kurs będzie miał wsparcie w okolicach 5,45 więc może jednak nie będzie tak pesymistycznie jak mi się zaczęło wydawać.