niedziela, 29 maja 2011

Podsumowanie - tydzień 21

Puławy
W tym tygodniu był szybki test poziomu 119 zł  i powrót na koniec tygodnia powyżej 124,90. Niepokoi, że obroty w czasie spadków były wyższe niż podczas dni wzrostowych. Średnie długoterminowe ciągle wędrują do góry. Myślę, że w tym tygodniu zobaczymy atak na 130 zł.

Cormay
W tym tygodniu zanotowaliśmy wzrost. Kur powrócił ponad poziom 15 zł. Odnoszę wrażenie, że 15,60 stało się pewnym oporem i dobrze by było gdyby w tym tygodniu kurs przebił się przez ten poziom. Na pewno widać także działanie wsparcia w okolicy 14,50zł.
Cormay - dzienny
Police
Układ tygodniowy to świeca młot, w układzie dziennym piątek to także świeca młot. W tym tygodniu nie udało się wyjść powyżej 13,80. Ale jednocześnie potwierdził się fakt, że 13 zł to kurs zbyt niski dla inwestorów. Dlatego ponowne wyjście powyżej 13,80.

KGHM
Bardzo ładna świeca tygodniowa. W układzie dziennym kurs zawędrował powyżej średniej SMA45. Średnie krótkoterminowe zakręciły w górę i będą stanowić wsparcie dla rosnącego kursu.

Groclin

Powoli zbliżamy się do 25 zł. Myślę, że pokonanie tego poziomu pozwoli na dalsze wzrosty. Niepokoją mnie obroty ostatnich wzrostów. Są wyraźnie poniżej średniej.

Ekoexport
Papier obudził się. Piękny wzrostowy tydzień. W piątek kurs zamknął się powyżej psychologicznej bariery 8 zł. Średnie krótkoterminowe ruszyły ostro w górę, natomiast średnie długoterminowe lekko drgnęły.


RCSILAOPEN
Już pisałem w tym tygodniu o srebrze. Srebro wygenerowało we wtorek sygnał kupna na wykresie punktowo-symbolicznym z teoretycznym zasięgiem 135,15.

Optimus
W tym tygodniu ponownie testowaliśmy 78,6% zniesienia fibo. Myślę, że kurs w końcu zacznie pozytywnie reagować na informacje związane z grą Wiedźmin 2. W najbliższym tygodniu kurs będzie powoli rósł.

Kredyt Bank
W tym tygodniu mieliśmy wielką białą świecę. Za jednym zamachem pokonano opory 17,46 oraz 17,58. Do szczęścia braku jedynie wyższych obrotów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz