niedziela, 17 kwietnia 2011

Podsumowanie - tydzień 15

City Interactive
Mimo szaleństwa tego tygodnia nie oceniam najgorzej tej inwestycji. Ostatnie spadki są raczej wynikiem ogłoszenia przez spółkę przesunięcia premiery "Sniper 2", niż jakąś zmianą stanu fundamentalnego spółki. Piątek był chyba najlepszym dniem na zakupy. Kurs zszedł do długoterminowego wsparcia, które zakładam, że wytrzyma napór sprzedających. Dodatkowo na wykresie tygodniowym widać wsparcie średnich długoterminowych.
City Interactive - dzienny

City Interactive -tygodniowy
Puławy
W tym tygodniu spółka odpoczywała po ostatnich wzrostach, chociaż pojawiają się pierwsze sygnały wskazujące na chęć dalszego wspinania.

Police
W środę udało się pokonać 13,80. Jednak martwi mnie wolumen. Nie jest tak wysoki jakbym chciał. Piątek to niestety zamknięcie poniżej 13,80 zł., minimalnie ale jednak poniżej. Kurs w piątek oparł się o linię wzrostu wyrysowaną od 2010-12-10. Zakładam, że nie zejdziemy poniżej tej linii.
Police - układ dzienny

Police - układ dzienny
Police - układ tygodniowy
KGHM
Zakończenie tygodnia to ładna, biała świeca młot. Tren rosnący nie jest zagrożony.
KGHM - układ dzienny
KGHM - układ tygodniowy
Cormay
Zanotowany spadek był trochę niższy niż zakładałem. Mieliśmy 50% zniesienia fibo.
Cormay - układ dzienny
Przyglądając się wykresowi dziennemu można zaobserwować pewną jego regularność: wzrost, następnie tydzień do 1,5 tygodnia spadków i znowu wzrost, itd. Co oznaczałoby, że zbliżamy się ponownie do strefy wzrostu...

EkoExport
Tydzień pod kątem niewielkich spadków, zakończony świecą młot. Kurs doszedł do wsparcia wyznaczonego przez 8,03 oraz linii wyrysowanej od 2011-03-24. Przyjmuję, że zbliżają się wzrosty.
EkoExport - układ tygodniowy
EkoExport - układ dzienny
EkoExport - układ dzienny
Kopex
Ostatnio dominował kolor czarny. Piątek zanotowany wzrost. Jeśli popatrzymy na wykres tygodniowy to widać jak przecinają się średnie długoterminowe dając sygnał kupna. Jeśli chodzi o wykres dzienny to poprzednie dwa zbliżenia kursu do średnich długoterminowych powodowały wzrosty. Myślę, że w tym tygodniu nastąpi odbicie od tych średnich i Kopex zacznie rosnąć.Czego wszystkim życzę.
Kopex - tygodniowo
Kopex - dziennie
Kredyt Bank
Poziom 16,80 został obroniony. Koniec tygodnia dwie długie świece doji. Odczytuję to jako sygnał zwrotu. W najbliższych dniach oczekuję ruchu w górę. Na wykresie tygodniowym ładna świeca młot sugerująca nadchodzące wzrosty.
Kredyt Bank - układ dzienny

Kredyt Bank - układ tygodniowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz