niedziela, 27 marca 2011

Podsumowanie - tydzień 12

Podsumowanie zmian w moim portfelu w 12 tygodniu 2011 r.

Puławy
Otwarcie tygodnia rozpoczęło się poniżej 108 zł., jednak kurs zakończył wędrówkę nieznacznie powyżej ostatniej luki cenowej. W chwili obecnej pojawiło się wsparcie ze strony średnich EMA5 i EMA15.
Puławy - tygodniowo
Na wykresie dziennym w poprzednim tygodniu potwierdziło się działanie wsparcia 105 zł. Kurs nadal pozostaje w obrębie trójkąta. Zamknięcie we wtorek kursu powyżej luki cenowej z zeszłego tygodnia wiązało się z bardzo dużymi obrotami. Udało się wyrysować święcę doji. Poziom 111,50-111,60 wyznaczony przez tą święcę będzie w przyszłości odgrywał ważną rolę. Pod koniec tygodnia kurs zamknął się powyżej tego poziomu. Jak w chwili obecnej wyobrażam sobie zmiany na Puławach przedstawia poniższy wykres.
Puławy - układ dzienny

Police
W tym tygodniu dokupiłem trochę Polic co zmieniło skład procentowy mojego portfela. Początek tygodnia to pokonanie ostatniego szczytu 12,20 zł. Tydzień wyrysował opór 12,30. Układ tygodniowy wygląda obiecująco.
Police - tygodniowy
Analizując historyczne dane postanowiłem przyjrzeć się świecy w układzie tygodniowym z 2008-10-10. Tak się składa, że 50% zniesienia fibo to akurat pokonane 12,20. Myślę, że następny znaczący opór to 13,80.
Police - układ tygodniowy, opory
Jeśli chodzi o najbliższy tydzień to wydaje mi się, że zbliżymy się znowu do wsparcia, które można wyrysować do 2010-12-10.
Police - dzienny
MillenniumMimo wysokiej białej świecy w tym tygodni Millennium nie popisało się dużymi obrotami. Dlatego też w najbliższym tygodniu zakładam spadki do poziomu 5,60 lub 5,50. Oznacza to ruch powrotny po wybiciu.
Millennium - dziennie
Na atak na 6 zł musimy jeszcze trochę poczekać.

KGHM
Wsparcie ze strony luki cenowej zadziałało. Kurs wspinał się we tym tygodniu w górę przy rosnących obrotach.

KGHM - dzienny
Pozostaje czekać na pokonanie189 zł.

Grajewo
Każdy kolejny szczyt coraz wyżej. Kurs z końca tygodnia znalazł wsparcie w średniej EMA15.
Grajewo - dzienny

Trzy poprzednie razy, gdy kurs znalazł wsparcie w EMA15 skończyły się znacznymi wzrostami. Zakładam, że i tym razem od poniedziałku będziemy mieli wzrosty.
Grajewo - dzienny - wsparcie EMA15
Synthos
Tydzień pod znakiem spadków. Zamknięcie tygodnia 4,02. Zamknięcie poniżej 3,80 będzie oznaczało duże problemy. Jednak wydaje mi się, że w najbliższym tygodniu akcjonariusze znajdą siły aby skierować kurs w górę. Zamknięcie poniżej luki cenowej z zeszłego tygodnia będzie pierwszym ostrzeżeniem przed kłopotami.
Synthos - dzienny

Cormay
Patrząc na wykres w układzie tygodniowym widać jak kurs podąża w górę w wyznaczonym kanale.
Cormay - układ tygodniowy
Natomiast jeśli chodzi o układ dzienny to w nadchodzącym tygodniu należy spodziewać się korekty. Zakładam poziom 11,80 lub 11,40. Można się zastanowić na sprzedażą w poniedziałek i odkupieniem za 11,80.

Kopex
Nie powiódł się atak na 21,45. Do tego prawdopodobnie potrzeby był większy obrót. W piątek mieliśmy święcę równowagi.  Myślę, że spadki skończą się w okolicach 20,45.

Kredy Bank
Podobnie jak Kopex Kredyt Bank w tym tygodniu nie poradził sobie ze szczytem 17,45. Jednak piątek inwestorzy pokazali, że nie zamierzają się poddać. W najbliższym czasie będziemy obserwować ponownie atak na 17,45.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz