niedziela, 6 marca 2011

Podsumowanie 9 tygodnia

Co tygodniowa analiza.
Puławy
Na początku tygodnia w poniedziałek mieliśmy wyrysowany młot, który spowodował wzrosty w tym tygodniu. Na wykresie w układzie dziennym można znaleźć dwie formacje: trójkąt zniżkujący oraz RGR.
Puławy układ dzienny - trójkąt zniżkujący


Puławy układ dzienny - formacja RGR

Ze względu na malejący wolumen bardziej skłaniam się ku formacji trójkąta zniżkującego. Może to oznaczać spadki w nadchodzącym tygodniu. Należy obserwować czy nie dojdzie do przełamania wsparcia na 108,00 zł.

Millennium
W układzie tygodniowym możemy zobaczyć świecę równowagi, braku zdecydowania. Piątkowa próba wybicia z kanału zakończyła się niepowodzeniem. Na wykresie pozostała spadająca gwiazda, czy też jak kto woli świeca z długim górnym cieniem. Generalnie wydźwięk świecy nie jest zbyt pozytywny. Wybicie powinno nastąpić przy zdecydowanie wyższym wolumenie.
Millennium -układ dzienny
Aktualnie kurs napotkał na opór co potwierdza także RSI. W układzie tygodniowym mamy świecę niezdecydowania.

KGHM
W czwartek nastąpiło wybicie z trójkąta zniżkującego. Piątkowy powrót kursu zakończył się przez 50% wysokością białej świecy wybicia.


Grajewo
Na wykresie dziennym widać formację flagi typową dla rynku byka. Potwierdzenie zbliżającego wybicia można znaleźć w malejącym wolumenie oraz w RSI.
Grajewo - układ dzienny
Synthos
W tym tygodniu mieliśmy wybicie górą z formacji prostokąta przy zwiększonym wolumenie. RSI sygnalizował taką możliwość dwa dni wcześniej. Powinniśmy mieć tydzień wzrostów.
Synthos - układ dzienny
Cormay
W tym tygodniu przebiliśmy opór 10,52. Potwierdzone wolumenem i RSI, wiec możemy udać się dalej na północ.

Cormay - układ dzienny
Police
W tym tygodniu zanotowaliśmy wzrosty, w tym w czwartek i piątek mamy dwie luki. Myślę, że najbliższe dni także pozostaną pod znakiem wzrostów.
Police - układ dzienny

PGSSoft
Czekam na dalszy rozwój. Spółka jest raczej za mało płynna aby za dużo czasu tracić na AT.


Kopex
Lekko w górę, z testem górnego ramienia trójkąta.  Myślę, że powoli zmierzamy do wybicia w górę.


Kredyt Bank
Mieliśmy jedną nie udaną próbę wybicia w górę, ale wolumen zdecydowanie nie dopisał. W piątek ponownie kurs dotarł do oporu. Szykuje się kolejna próba.

Alchemia
Ostanie 5 dni to "udeptanie" poziomu 7,85 zł. Wykres odczytuję nie jednoznacznie. Obawiam się spadków, dlatego ustawiam stop loss.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz